Hammarby Sjöstad

Måndag: 07:00 - 19:00
Tisdag: 07:30 - 18:00
Onsdag: 07:00 - 18:00
Torsdag: 07:30 - 17:00 
Fredag
: 07:00 - 17:00

Kontakta oss

Vi kan inte ta emot bokningar av tid inom vården via mail på grund av sekretess.
För att boka tid: Ring 08 - 544 992 93

Charlotte Kornfeld

VD

mabralotta@icloud.com

Annica Håkansson

Platschef MåBra Hälsa Hammarby Sjöstad

annica.hakansson@mabrahalsa.se

Jacob Holst

Personlig Tränare och Massör

jacob.holst@mabrahalsa.se

Jens Pettersson

Ans. Massage & Inköp

jens.pettersson@mabrahalsa.se

Jennifer Abelé

Personlig Tränare och Massör

information@mabrahalsa.se

Ida Barvell

Personlig Tränare och Massör

information@mabrahalsa.se

Sara Wernstedt

Sjukgymnast

sara.wernstedt@mabrahalsa.se

Adam Aledahl

Sjukgymnast

adam.aledahl@mabrahalsa.se

Hanna Berg

Sjukgymnast

hanna.berg@mabrahalsa.se

Karoline Magnusdottir

Sjukgymnast

karoline.magnusdottir@mabrahalsa.se

Sofie Ljunggren

Sjukgymnast

sofie.ljunggren@mabrahalsa.se

Günter Görres

Kiropraktor

gunter.gorres@mabrahalsa.se

Olof Friberg

Naprapat

olof.friberg@mabrahalsa.se

Sofie Käller

Dietist

sofie.kaller@mabrahalsa.se

Emelie Hultberg

Arbetsterapeut

emelie.hultberg@mabrahalsa.se

Sofie Wettergård

Arbetsterapeut

information@mabrahalsa.se

Susanna Böökari

Receptions- och ekonomiansvarig

susanna.bookari@mabrahalsa.se

MåBra Hälsa Hammarby

Virkesvägen 6
120 36 Stockholm

Hitta hit
Från Gullmarsplan:
Ta Tvärbanan 22 mot Sickla
Hållplats: Mårtensdal
Gå 305 meter till Virkesvägen 6

Gå från Gullmarsplan: 900 m

Telefon

 08 544 992 93

Tack så mycket! Vi hör av oss så fort vi kan!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Arbeta hos oss?


För jobb inom vården skicka ett CV och personligt brev till hammarby@mabrahalsa.se

© MåBra Hälsa . Alla rättigheter reserverade.