Hammarby Sjöstad

Måndag: 07:30 - 19:00
Tisdag: 07:00 - 18:00
Onsdag: 07:30 - 18:00
Torsdag: 07:00 - 17:00 
Fredag
: 07:30 - 17:00

Kontakta oss

Vi kan inte ta emot bokningar av tid inom vården via mail på grund av sekretess.
För att boka tid: Ring 08 - 544 992 93 eller använd 1177 via knappen "Boka Vård" ovan.

Charlotte Kornfeld

VD

mabralotta@icloud.com

Inom kort

Platschef MåBra Hälsa Hammarby Sjöstad

hammarby@mabrahalsa.se

Sara Wernstedt

Sjukgymnast

sara.wernstedt@mabrahalsa.se

Adam Aledahl

Sjukgymnast

adam.aledahl@mabrahalsa.se

Annika Tuving

Sjukgymnast

annika.tuving@mabrahalsa.se

Günter Görres

Kiropraktor

gunter.gorres@mabrahalsa.se

Veronika Dahlberg

Dietist

veronika.dahlberg@mabrahalsa.se

Emelie Hultberg

Arbetsterapeut

emelie.hultberg@mabrahalsa.se

Sofie Wettergård (föräldraledig)

Arbetsterapeut

hammarby@mabrahalsa.se

Susanna Böökari

Receptions- och ekonomiansvarig

hammarby@mabrahalsa.se

MåBra Hälsa Hammarby

Virkesvägen 6
120 36 Stockholm

Hitta hit
Från Gullmarsplan:
Ta Tvärbanan 22 mot Sickla
Hållplats: Mårtensdal
Gå 305 meter till Virkesvägen 6

Gå från Gullmarsplan: 900 m

Telefon

 08 544 992 93

Tack så mycket! Vi hör av oss så fort vi kan!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Arbeta hos oss?


För jobb inom vården skicka ett CV och personligt brev till hammarby@mabrahalsa.se

© MåBra Hälsa . Alla rättigheter reserverade.